KONST / Litografier / Färglitografi 9546117
nr 954 6117
Färglitografi
Stephan Clark, Gråtrutar, 44/360, signerad, motivet: 35x53
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 13 april 2015
kl 19:53:02
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr